Medyczne Konopie dla Chorych

Opublikowane przez Jan Grodzki w dniu

Zainteresowanie konopiami jest bardzo duże. Od tego roku można powiedzieć, że jest jeszcze większe, ponieważ wreszcie doczekaliśmy się, że jest to legalne w Polsce. Mówimy oczywiście na razie o medycznej marihuanie, a nie o tej rekreacyjnej. Nic nie wskazuję na to żeby konopie bez względu na zastosowanie były w Polsce w stu procentach legalne, ale z drugiej strony patrząc jeszcze kilka lat temu nikt nie myślał, że marihuana medyczna będzie legalna.

Może z biegiem czasu się to zmieni? Na razie trzeba skorzystać z okazji i kupić sobie albo typową marihuanę medyczną w formie suszu albo coś, co jest na bazie konopi wytwarzane. Produktów na bazie konopi jest bardzo dużo, dlatego bez problemów można będzie coś z oferty dla siebie wybrać.

Czy trzeba mieć receptę, żeby kupić marihuanę medyczną?

Można tutaj odpowiedzieć i tak i nie. Jeśli chodzi o znany susz to trzeba będzie zgłosić się do lekarza. Inaczej żadna apteka, a obecnie są trzy w Polsce nam nie da możliwość kupienia konopi. W przypadku toaletek czy plastrów jest inaczej. Tutaj można liczyć na to, że bez problemów kupimy konopie bez konieczności posiadania recepty.

Dlaczego jest taka różnica w prawie? Przede wszystkim bierze się to z zawartości substancja w konopi. Taki susz jest o wiele silniejszy, co oznacza, że jego wykorzystywanie do leczenia musi być pod kontrolą i robi to lekarz. W przypadku tabletek jest tej subtrakcji znacznie mniej, czyli są słabsze, a co za tym idzie nie powodują żadnego zagrożenia. Na tym właśnie polega ta różnica i warto o tym pamiętać.

Zakup i stosowanie marihuany

Jeśli cierpimy na poważne dolegliwości, która są związane z bólem to marihuana medyczna będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Taka medyczna odmiana konopi nie zawiera tak dużo THC i CBD, dlatego nie trzeba się martwić o jakieś skutki uboczne. To nie jest tak, że po zażyciu suszu zaczniemy się śmiać, zaczniemy wyobrażać sobie coś, czego nie ma. Ten rodzaj marihuany działa bardzo mocno uspokajająco, dlatego warto byłoby się tym zainteresować.

Poczujemy się dzięki temu o wiele lepiej, dlatego im wcześniej kupimy marihuanę tym będzie lepiej dla nas. Polacy często radzą sobie inaczej z marihuaną medyczną i kupują ją w innych krajach. Tam ilość są nieograniczone i można kupić dokładnie to, co jest nam najbardziej potrzebne. Z biegiem czasu w Polsce też się to zmieni i więcej aptek będzie sprzedawało ten lek. Wiele osób potwierdza, że to działa i że gdyby nie konopie medyczna to czuliby się o wiele gorzej niż teraz. Musimy to sprawdzić, żeby się przekonać.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog sprawdzone nasiona o marihuanie thc i konopi cbd
Copyright © SprawdzoneNasiona.pl