Znaki wysokiej jakości marihuany

Opublikowane przez Jan Mrozek w dniu

Trzeba sobie powiedzieć otwarcie, że niestety nic na świecie nie jest doskonałe, w tym zjawiskowe zioło zwane marihuaną. W mijających latach konopie indyjskie okazały się cennym zasobem, mając również na uwadze to, że stały się legalne w co niektórych krajach . Lecz biorąc pod uwagę, że marihuana jest stosunkowo droga i jeśli masz ochotę używać jej codziennie powinieneś wiedzieć, jak rozpoznać wysokiej jakości marihuanę a nie kupować kota w worku.

Wybieranie marihuany przypomina wybór świeżych produktów lub kwiatów na targu, szukasz czegoś, co wygląda ładnie, ma piękny kolor i przyciągający zapach. Nasze zmysły potrafią czasami zwariować. Unikamy natomiast rażących wad, takich jak pleśń, owady i przebarwienia. Zdarzają się takie cechy które dały początek tej samej rośliny.

Schemat dotyczący jakości różni się w zależności od naszego stanowiska i dostępu do konopi, co więcej ważne są tu także nasze osobiste doświadczenia z rośliną i przepisy danego regionów dotyczących konopi. Podczas wybierania najlepszego dla nas szczepu należy wziąć pod uwagę wiele cennych wskazówek, na przykład cenę, zapach, pożądane efekty i dostępną ilość. Wysoka koncentracja trichomów wskazuje na odmianę z zaawansowaną produkcją kannabinoidów, co prowadzi do silnej marihuany. Mimo wszystko musisz wiedzieć że silna marihuana to nie do końca świadczy o wysokiej jakości ponieważ może brakować profilu smakowego, którego właśnie szukasz, lub na przykład może być stymulującą sativą, gdy wolisz łagodną indicę.

Aby sobie pomóc powinno się korzystać z aktualnych danych by w wyniku tego zrozumieć różne atrybuty każdego z wybranego przez nas szczepu.

Zielona konopie a jakość

W pierwszej kolejności na co powinieneś zwrócić uwagę, aby rozróżnić wysokiej jakości marihuanę to oczywiście kolor. Uważa się że najlepszy rodzaj konopi występuje w odmianach zielonych, przeważnie podkreśla się tu kolor ciemnozielony, ale spokojnie zależy to głównie od odmiany marihuany. Ostrzegamy by trzymać się z daleko od zioła które mają zbrązowiały kolor ponieważ jest to ewidentnie w ręcz bezsprzecznie odpowiednik złej uprawy marihuany. Z pewnością nie zatrujesz się jej spożyciem, ale nie odczujesz pożądanego haju jeśli będziesz palił tego rodzaju zioło. Wiedz jednak, że w tym momencie marnujesz pieniądze i czas by tego doświadczyć na własnej skórze.

Im mniej tym oznacza lepiej

To, co sprawia, że jesteś na haju, to zawartość THC w marihuanie, którą można znaleźć w pąkach marihuany. Widzenie wielu gałązek i połamanych gałęzi w twoim zapasie chwastów nie jest dobrą rzeczą, ponieważ skończysz spalając i paląc bezużyteczne kawałki drewna, które wcale cię nie odurzą. To tylko zwiększa objętość i wagę paczki chwastów, w pewien sposób oszukując twoje pieniądze. Poszukaj chwastów, które mają mniejsze gałązki, ponieważ wiesz, że w mgnieniu oka będziesz na haju.

Odurzenie się kryształami

To do rzeczy, by zapewnić sobie ciekawe doznania i mocnego kop sięgnij za zioło, które ma więcej kryształów. Jeśli pragniesz uzyskać wymarzony haj, ważne jest, aby dostać marihuanę, która ma więcej kryształów znajdujących się na pąkach. Urządzenie sobie odprężającego wieczora przy joincie tego rodzaju konopi z pewnością pomogą Ci się zrelaksować ze względu na skoncentrowaną zawartość THC. W ten sposób nie pożałujesz swoich wydanych pieniędzy.

Nie za mokro, nie za sucho

Ważną zasadą przy wyborze wysokiej jakości marihuany istotną sprawą jest dobór zioła, które nie jest ani zbyt mokre, ani zbyt suche. Może wydawać ci się to trudne natomiast, kiedy zobaczysz to na własne oczy będziesz stanie określić to z łatwością. Dzieje się tak dlatego, że mokra marihuana może nie dać swoich efektów na czas, a tylko w końcu spali się w sporej ilości. Z kolei za mocno sucha marihuana może najzwyczajniej na świecie zbyt szybko się palić. Dobierz dla siebie coś pomiędzy i upewnij się, że czujesz również fakturę marihuany. W tej sytuacji absolutnie ważne jest doświadczenie, jeśli chodzi o wybór najlepszego rodzaju konopi. Tu należy być bardzo wnikliwym i mieć bystre oko wtedy dopiero możesz być pewien uzyskania wysokiej jakości marihuany.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog sprawdzone nasiona o marihuanie thc i konopi cbd
Copyright © SprawdzoneNasiona.pl