Zbyt Wilgotna Marihuana

Opublikowane przez Natalia Piecka w dniu

Co zrobić gdy marihuana jest zbyt mokra lub wilgotna?

Kiedy trawa jest mokra lub wilgotna, jest to dość krępujące, ale czy istnieje sposób na sprawienie, aby nadawała się do użytku?

Wydarzyła się katastrofa! Pączek wpadł do szklanki z wodą? A może stół był mokry? A może poślizgnąłeś się i wpadłeś do ogromnej kałuży? Na szczęście istnieją pewne sprawdzone rozwiązania i uratowanie marihuany może zająć od dwóch do trzech dni.

Mokra lub wilgotna marihuana: Cierpliwość kluczem do sukcesu.

Jakie są problemy z mokrą marihuaną? Wiem, że wielu z was pewnie myśli: „Dwa do trzech dni?! Nie mam tyle czasu! Ale zaufaj nam, twoje pąki znów będą nadawały się do palenia, jeśli wykonasz te kroki i zaczekasz chwilę.

Papierowa metoda

Pierwszą rzeczą do zrobienia, gdy trawa jest mokra, jest włożenie jej do papierowego ręcznika lub brązowej papierowej torby.

• Umieść papierową torbę w ciemnym, suchym miejscu.
• Jeśli to możliwe, zadbaj o cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Włącz wentylator lub osuszacz, jeśli taki posiadasz.
• Wymieniaj ręcznik papierowy co dwie godziny i przy okazji przewracaj pąki na drugą stronę.
• Upewnij się, że na pąkach nie ma pleśni przy każdym obracaniu.

Metoda ryżowa

• Umieść mokre zioło w słoiku ze szczelnym zamknięciem i napełnij go ryżem.
• Odstaw słoik bez przykrycia na jeden dzień.
• Wyjmij pąki i sprawdź czy nie ma na nich pleśni.
• Ponownie, cyrkuluj powietrze w pomieszczeniu, aby zapobiec rozwojowi pleśni. Włącz wentylator lub osuszacz, jeśli taki posiadasz.
• Kiedy trawa wydaje się wystarczająco sucha, rozsuń pąki i użyj metody ręcznika papierowego przez kilka godzin, aby usunąć resztki wilgoci, jeśli to konieczne.

Kiedy pąki są mokre pamiętaj, aby unikać ciepła i światła.

Wiemy, że kuszące jest wypróbowanie szybszych sposobów suszenia pąków marihuany, takich jak używanie suszarki do włosów, umieszczanie ich w kuchence mikrofalowej lub zwykłym piekarniku z niską mocą lub umieszczanie ich na słońcu lub pod kuchenką mikrofalową. Ale to nie są najlepsze taktyki utrzymania integralności twojego zioła. Metody te mogą rozbić trichomy, które mogą spalić część poziomu THC w zielu, jak również wszelkie inne obecne kannabinoidy lub terpeny. Ponadto suszenie marihuany dowolną z tych metod może sprawić, że twój pąk będzie trudniejszy i mniej przyjemny w paleniu. Kiedy trawa jest mokra, najlepiej uzbroić się w cierpliwość i zastosować jedną z powyższych metod, unikając skrótów, które wiążą się z ciepłem i światłem.

Kiedy trawa jest mokra, najważniejszą rzeczą, której chcesz uniknąć, jest pleśń. Jeśli twój kumpel spleśnieje podczas suszenia, przykro mi, ale palenie pleśni jest bardzo szkodliwe dla zdrowia. Kolejna ważna rzecz do zapamiętania: jeśli upuściłeś zioło do oceanu lub basenu, powinieneś po prostu wyrzucić swoje zapasy. Wiemy, że to trudne, ale palenie lub spożywanie soli morskiej lub chemikaliów z basenu nie jest dobrym pomysłem.

Jeśli jednak właśnie wrzuciłeś zioło do bonga lub rozlałeś na nie napój na bazie wody, prawdopodobnie nadal można je wysuszyć metodą papierową lub ryżową. Ponieważ THC nie rozpuszcza się w wodzie, woda nie powinna wpływać na moc marihuany. Po zalecanym procesie suszenia Twój pąk może nie wyglądać najładniej, ale nadal będzie użyteczny. Kiedy chwast zmoknie, nie martw się. Po prostu postępuj zgodnie z naszymi radami i czekaj.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog sprawdzone nasiona o marihuanie thc i konopi cbd
Copyright © SprawdzoneNasiona.pl