Nasiona Marihuany w Internecie

Opublikowane przez Jan Grodzki w dniu

W Internecie istnieje wiele stron oferujących nasiona marihuany w swojej sprzedaży. Produkty z tych witryn dostępne są tylko dla osób, które ukończyły 18 lat. Mimo że nie jest to uwarunkowane prawnie i na dobrą sprawę niepełnoletni mogli by kupować nasiona marihuany, to sprzedawcy ze względów etycznych sprzedają nasionka tylko osobom pełnoletnim.

Nasiona marihuany tylko od 18 lat

Sklepy zastrzegają, iż sprzedawane przez nich nasiona konopi nie posiadają substancji narkotycznych, więc ich posiadanie i sprzedaż jest legalna, zaś uprawa konopi na terenie Polski i niektórych krajów jest zabroniona. Sklep na terenie Polski jak i krajów zabraniających uprawę marihuany sprzedają nasiona tylko i wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Jak to do celów kolekcjonerskich?

Cel kolekcjonerski polega w tym przypadku na tym, iż osoba zakupująca nasiona robi to w celu przetrwania gatunku, zachowania materiału genetycznego rośliny. Witryny internetowe zajmujące się sprzedażą nasion konopi posiadają oświadczenie, że nie namawiają, ani nie zachęcają do uprawy marihuany, czy też jej zażywania. Podkreślają również, że nie odpowiadają za to jak ich klienci wykorzystają nasiona konopi w sposób nielegalny z polskim prawem. Osoba zakupująca produkt, powinna w tym przypadku mieć na uwadze prawo, jakie obowiązuje w naszym kraju i go przestrzegać.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog sprawdzone nasiona o marihuanie thc i konopi cbd
Copyright © SprawdzoneNasiona.pl