Nasiona Marihuany Critical, Recenzja Odmiany

Opublikowane przez Jan Grodzki w dniu

Critical to odmiana cannabis wykonana z myślą o komercyjnych hodowcach. Nazwa pochodzi od intensywnej ilości jego plonów – są tak duże, że roślina ledwo jest w stanie utrzymać swoją własną wagę. Jej dziedzictwo składa się z ciężkiej odmiany Afghan skrzyżowanej z Skunk#1. W rezultacie powstała poważana roślina dla poważnych hodowców.

Dla hodowców atrakcyjne są nie tylko obfite plony, ale także również bardzo atrakcyjny dym, dym, który może zaspokoić wielu i przez wielu jest poszukiwany. Critical nigdy nie zawodzi, zapewnia potężne, medyczne efekty. Jest świetna dla tych, którzy cierpią z powodu chronicznego bólu lub potrzebują pomocy, aby zasnąć. W dużych dawkach odmiana może blokować na kanapie. Critical to odmiana, którą początkujący użytkownicy będą cieszyć się tak długo jak będą w stanie zapanować nad sobą, jeśli jednak stanie się inaczej, efekty tej odmiany mogą nieco przytłoczyć. Mimo iż jest to świetna odmiana dla osób cierpiących z powodu stanów bólowych lub bezsenności, dużo osób zgłasza także poprawienie nastroju oraz wzmożoną kreatywność. Critical rozluźnia ciało i nie zapycha umysłu. Jest to doskonały wybór do odpoczynku w ogrodzie lub na kanapie, świetnie sprawdzi się też na koniec dnia, kiedy po prostu chcesz się odprężyć i przestać myśleć o problemach.

Właściwości Critical są tak mocne, że hodowcy stwozryli na jej bazie dwie odmiany – pierwsza to Power Kush: skrzyżowanie OG Kush i oczywiście Critical. Odmiana ta to imponująca roślina, w której dominuje indica, rośnie niezbyt wysoko, ale nadal dostarcza bardzo wysokie plony.

Dzięki Critical hodowcy stworzyli również odmianę kwitnącą automatycznie: Power Kush Autoflowering. Ta nagradzana odmiana rośnie z zachowaniem takiej samej wysokości i wigoru jak Critical. Posiada mocny słodki smak i zapewnia efekty zarówno psychiczne jak i fizyczne, które generalnie nastawione są na relaks. Jeśli szukasz mocnej, niezawodnej odmiany o potężnym, wszechstronnym haju, Power Kush Autoflowering sprawdzi się idealnie.

Critical posiada oldschoolowy smak i zapach. Cechuje ją dobre, ziemiste piżmo o ostrych tonach. Zapach nie jest ani ostry ani przytłaczający, to zdecydowany klasyk, który wiele osób kocha. Smak, podobnie jak aromat jest ziemisty i sosnowy. Starsi fani cannabis z pewnością go bardzo docenią.

Critical rośnie z zachowaniem mocnych właściwości indica. Posiada grube, szerokie liście i bardzo wysoki stosunek kwiatów do liści. Jej gałęzie są tak obładowane pąkami, że większość hodowców musi zadbać o wsparcie strukturalne dla roślin w końcowym stadium uprawy, aby nie złamały się one pod swoim własnym ciężarem. Najwyższej jakości piękno jakie może zobaczyć komercyjny hodowca. Jednak nadmierna obfitość produktu może mieć także złe strony, jeśli nie będzie właściwie monitorowana. Ze względu na duże ilości kwiatów, Critical jest podatna na pleśń w warunkach dużej wilgotności – nie stanowi to jednak problemu dla hodowców, którzy dobrze kontrolują swoje uprawy.

Inną cechą, która uczyniła Critical jedną z legendarnych upraw gotówkowych jest czas jej wzrostu. Nie tylko dostarcza ona duże ilości produktu wysokiej jakości, ale także potrzebuje tylko około 45-55 dni. Te trzy cechy łączą się razem i tworzą argument, który wyjaśnia, dlaczego tak wielu hodowców używa jej do produkcji własnych odmian. Pod względem wydajności, Critical może dać nawet do 750 g/m2 indoor. Nadaje się do uprawy indoor, outdoor oraz w szklarniach, dobrze sprawdzi się zarówno w glebie jak i w ustawieniach hydroponicznych. Jeśli uprawiana jest w plenerze, czas zbiorów zwykle wypada na wrzesień na półkuli północnej i marzec/ kwiecień na półkuli południowej – jedyną rzeczą na którą trzeba mieć oko jest obserwowanie wilgotności.

Jak widać, Critical oferuje wiele pożądanych cech, szczególnie odnośnie komercyjnych hodowców. Praca z tą odmianą to przyjemność, użytkownicy marihuany ją naprawdę uwielbiamy. Z całego serca zalecamy wypróbowanie jej (jeśli tylko będziesz miał do tego okazję) lub jakąkolwiek odmianę, która powstała na jej bazie. Jest to oldschoolowa klasyka i wiele osób posiada ją na swojej liście TOP10.


1 komentarz

Sprawdzony · 14 grudnia 2020 o 16:10

Chyba najlepsza obecnie odmiana z genetyką Critical. Jeśli chodzi o prostotę, odporność, moc i produktywność!

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog sprawdzone nasiona o marihuanie thc i konopi cbd
Copyright © SprawdzoneNasiona.pl