Najlepsze Sposoby Przechowywania Marihuany

Opublikowane przez Natalia Piecka w dniu

Jakie są najlepsze pojemniki do przechowywania konopi?

Istnieje wiele pojemników, w których można przechowywać produkty z konopi indyjskich, od toreb strunowych po słoiki. I niestety, niektóre są doskonałe do przechowywania, a inne nie tak bardzo. Oto najlepsze przedmioty do przechowywania w oparciu o zachowanie najlepszą jakość marihuany.

Słoiki

Słoiki typu mason są wykonane ze szkła i można je kupić z dopasowaną pokrywką, która zapewnia szczelność słoika. Przechowuj słoik w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu, a będzie mógł bezpiecznie przechowywać marihuanę przez ponad rok!

Możesz również umieścić paczki wilgoci w słoiku z produktami konopnymi, aby kontrolować poziom wilgotności w środku.

Czarne Szklane Słoiki

Pod pewnymi względami czarne szklane słoiki są nawet lepsze niż zwykłe słoiki typu mason. Można je kupić online za nieco wyższą cenę niż słoiki mason, ale zdecydowanie są tego warte.

Wykonane są z ciemnego szkła, które zatrzymuje promieniowanie UV. Jeśli więc nie masz całkowicie ciemnego miejsca, możesz użyć ciemnych słoików. Umieść je w zacienionym miejscu, ponieważ światło może nadal ogrzewać słoik i podnosić temperaturę wewnętrzną.

Pudełka do przechowywania

Jeśli chcesz przechowywać marihuanę w domu bez wiedzy kogokolwiek, możesz użyć pudełek. Doskonale utrzymują zapach marihuany w pudełku i utrzymują wilgoć na zewnątrz.

Pojemniki zamykane próżniowo

W zamkniętym próżniowo pojemniku, czy to w pudełku, czy w słoiku, powietrze zostało odessane. Nie musisz więc zbytnio martwić się o powietrze lub wilgotność podczas przechowywania w nich marihuany.

Mimo to musisz przechowywać te pojemniki w ciemnym i chłodnym miejscu, aby odpowiednio ograniczyć ekspozycję na światło i skoki temperatury.

Nawilżacz Cygar

Nawilżacze do cygar to kolejny świetny wybór do długoterminowego przechowywania marihuany. Są przeznaczone do przechowywania tytoniu, ale jeśli podejmiesz odpowiednie kroki, możesz ich używać również do przechowywania marihuany!

Pamiętaj tylko, że nie sprawi to, że marihuana będzie świeża na zawsze. Większość z nich jest zbudowana z drewna cedrowego i istnieje prawdopodobieństwo, że zapach lub smak drewna może z czasem przedostać się do konopi.

Tak więc najdłuższy czas przechowywania marihuany w humidorze do cygar wynosi około sześciu miesięcy. Jeśli jednak lubisz lekko drzewny smak, jak tytoń, możesz przechowywać marihuanę dłużej.

Ponadto wiele humidorów do cygar utrzymuje wilgotność względną na poziomie 70%, co nie jest dobre dla konopi. Korzystaj więc z nowoczesnego humidora, który pozwala monitorować i kontrolować poziom wilgotności w pomieszczeniu.

Torebki strunowe

Torby z zamkiem błyskawicznym są powszechne, zwłaszcza w przypadku marihuany ulicznej, która jest w nich często sprzedawana. Ale nadają się tylko do przechowywania marihuany przez krótki czas. Możesz użyć toreb strunowych do przechowywania marihuany tylko wtedy, gdy zamierzasz ją przechowywać przez kilka miesięcy.

Pierwszym powodem jest to, że plastik generuje elektryczność statyczną, która może uszkodzić trichomy i sprawić, że marihuana będzie mniej aromatyczna i mocna. Drugim powodem jest to, że nie są tak szczelne, jak mogłoby się wydawać. Mogą wpuścić dużo wilgoci lub szybko wyschnąć.

O pakietach nawilżających

Opakowania nawilżające są doskonałym dodatkiem do pojemnika do przechowywania konopi, ponieważ pomagają utrzymać poziom wilgotności w środku. Jeśli ich używasz, zawsze czytaj etykiety na opakowaniach, aby dowiedzieć się więcej o ich żywotności. Zwykle pakiety wilgoci wytrzymują do czterech miesięcy, zanim się zepsują i staną się zbyt twarde lub suche.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog sprawdzone nasiona o marihuanie thc i konopi cbd
Copyright © SprawdzoneNasiona.pl