Najlepsze Nasiona Konopi Feminizowanych w 2020 Roku

Opublikowane przez Jan Mrozek w dniu

Jeśli decydujesz się na uprawianie konopi, jesteś we właściwym miejscu, gdyż tu dowiesz się jakie najlepiej wybrać nasiona. Wiadomo, że to jest podstawowa kiedy nowi hodowcy powinni być świadomi znaczenia używania nasion feminizowanych ponieważ większość doświadczonych hodowców jest w stanie rozpoznają różnicę. Niezależnie od Twojego poziomu umiejętności uprawy, poniższe zebrane informacje pomogą Ci znaleźć najlepsze feminizowane odmiany konopi, które będą rosły w 2021 roku.

Dlaczego warto używać feminizowanych nasion konopi?

W ofercie znajdziesz wiele rodzajów nasion konopi indyjskich i nie, nie mówimy o indica i sativa. Zamiast tego rodzaje nasion odnoszą się do tego, jak będą rosły plony.

Zwykłe nasiona: Podobnie jak typowa roślina, zwykłe nasiona dadzą zarówno żeńskie, jak i męskie rośliny konopi.

Nasiona feminizowane: Nasiona feminizowane będą dawać wyłącznie żeńskie rośliny konopi.

Nasiona automatycznie kwitnące: Nasiona te szybko kiełkują i dojrzewają bez potrzeby zmiany takich rzeczy, jak oświetlenie i temperatura, aby przyspieszyć fazę kwitnienia. Więc, jest dość wygodną opcją.

Często uważa się że, męskie rośliny marihuany są bezużyteczne, natomiast nie jest tak do końca ponieważ dla hodowców okazuje się być przydatna. Dla sprzedawców detalicznych i tych, którzy zajmują się także uprawiają rośliny do celów leczniczych, rośliny męskie są w tej kwestii zagrożeniem. Rośliny rozmnażają się jak wszystko na tej ziemi, począwszy od zwierząt aż po ludzi. Męskie rośliny zapylają samice, które produkują nasiona i rosną nowe rośliny. Jednak rośliny męskie nie zapewniają wysokiego plonu pąków bogatych w kannabinoidy, podobnie jak zapylane rośliny żeńskie, co jest przeciwieństwem tego, czego chcesz. Gdyż korzystanie ze zwykłych nasion możesz otrzymać mniej więcej 50/50 podział roślin męskich i żeńskich, oznacza to, że połowa twoich plonów jest do niczego. Lecz nie to jest najgorsze bo jeśli samce zapłodniłyby samice, mogłoby to zniszczyć całe plony. Na całe szczęście feminizowane nasiona są po to, aby uratować dzień i mają za zadanie zapewnić 100% plonów żeńskich, zapobiegając zapylaniu i odpadom.

Poniżej w artykule wymienimy trzy odmian, które powinieneś wypróbować a na pewno tego nie pożałujesz…

Northern Lights jest powszechnie znaną nazwą w wśród entuzjastów konopi. Northern Lights jest także bardzo znaną odmianą, którą zna prawie każdy. W 90% posiada genetykę indica, której efekty poczujesz prawie, że natychmiast który z pewnością pozostawi uśmiech na Twojej twarzy. Jeżeli jednak chodzi o uprawę tejże odmiany, najlepiej radzisz sobie w ciepłym, śródziemnomorskim klimacie. Jeśli chodzi o uprawę w pomieszczeniach, musisz utrzymywać ciepłą i stosunkowo wilgotną temperaturę. Co więcej w regulacji temperatury, Northern Lights jest dość łatwą odmianą dla hodowców. Możesz użyć podłoża glebowego jak i zarówno zestawu hydroponicznego, a plon wynagrodzi cię dużymi zbiorami. Uprawa na dworze może dostarczyć jeszcze większą niespodziankę.

Trudność hodowli: łatwa, Gotowy do zbioru: 7-9 tygodni lub w połowie października, Firma: Royal Queen Seeds

Amnesia Haze to druga słynna oraz bardzo lubiana wśród hodowców odmiana, lecz tym razem zachwycająca sativa. Jej korzenie pochodzą z Holandii, kraju oczywiście znanego z wysokiej jakości pąków. Jako sativa z najwyższej półki możesz spodziewać się przyjemnych efektów podczas haju, w tym euforii, śmiechu i energii. Zawiera 21% THC więc należy uważać na ten szczep. Określa się ją na średnio trudną odmianę w uprawie. Mimo, że nie nie należy do najłatwiejszych odmian, jednak poleca się ją dla średnio zaawansowanych hodowców, którzy chcą przejść na coś nieco trudniejszego. Amnesia Haze gustuje w łagodnym klimacie śródziemnomorskim; ale w tym wypadku poleca się ją najlepiej do uprawy w pomieszczeniu. Odmiana ta jest podatna na szkodniki i trzeba tu szczególnie kontrolować temperaturę, trzymając ją w środku. Zawsze powinieneś używać kompostu, aby chronić go przed pleśnią i infekcjami. Wydajność w pomieszczeniach uraczy cię bardzo rozsądną ilością pąków. Co więcej, dzięki feminizowanym nasionom nie musisz się martwić o zepsuty plon.

Trudność hodowli: umiarkowana, Gotowe do zbioru: 9 tygodni lub koniec października, Firma: Royal Queen Seeds

Nazwa White Widow wzięła się od niewielkich ilości białych włosków, które pokrywają całą roślinę, nadając jej połyskliwy wygląd. Te trichomy produkują silną roślinę o średniej zawartości THC około 22,5%. Z pewnością owa odmiana nie jest polecana dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z konopiami. Jest to również hybryda 60/40 z cechami indica. Uzyskany haj z tej odmiany jest euforyczny, ale z godziwym przypływem energii i towarzyskości, to świetna odmiana, którą można się cieszyć podczas relaksu z przyjaciółmi. Z kolei dla hodowców to błogosławieństwo. Gdyż jest odporny na pleśnie, szkodniki i niższe temperatury. Innymi słowy, można ją uprawiać praktycznie wszędzie i dobrze rośnie bez większego działania. Mimo, że kwitnie w pomieszczeniu w ciągu 8 tygodni, można go przeciągnąć do 10 tygodni, aby zachęcić do większej produkcji trichomów i silniejszych pąków. Trichomy mają również niektóre ze skunksowych smaków. Firma Royal Queen Seedsma w ofercie też feminizowaną wersję klasycznej odmiany White Widow. Zaleca nawet ten szczep specjalnie nowym hodowcom; wierz im na słowo!

Trudność hodowli: łatwa, Gotowe do zbioru: 8-10 tygodni lub koniec października, Firm: Royal Queen Seeds

Szczerze podpowiadamy, że każdy kto chce spróbować swoich własnych siła przy uprawie marihuany powinien szukać na początek feminizowanych nasion konopi. Bez wątpienia da mam to pewność łatwego sposobu na uprawę przy niezwykle zmniejszonym ryzyku zakażenia roślinami męskimi. Koniec końców są idealne dla początkujących hodowców.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog sprawdzone nasiona o marihuanie thc i konopi cbd
Copyright © SprawdzoneNasiona.pl