Gdzie Marihuana Rośnie Na Dziko?

Opublikowane przez Natalia Piecka w dniu

Konopie indyjskie spożywane obecnie przez wielu ludzi są obecnie tworzone głównie z roślin żeńskich, które nigdy nie były zapylane. Oznacza to, że nie potrzeba jednej rośliny męskiej, aby zapylić roślinę żeńską, aby uzyskać ogromne pąki, które następnie suszono do spożycia. Ale świat ziół nie jest niczym nowym. W rzeczywistości marihuana istniała już przed 2000 rokiem p.n.e. i dzięki temu dziko rosnącą trawę można spotkać do dziś.

Jaka marihuana rośnie na dziko?

Dzikie zioło rosnące samotnie, bez interwencji człowieka, będzie miało bardzo charakterystyczny wygląd w porównaniu z pąkiem, który kupisz od sprzedawcy lub w aptece. Dzieje się tak dlatego, że duże rośliny, które wytwarzają gęsto upakowane pąki, są uprawiane z najwyższą starannością i pod okiem hodowcy, który podejmuje wszelkie niezbędne kroki, aby zapewnić sobie najpiękniejsze możliwe pąki.

Z drugiej strony, dzika marihuana jest zupełnie inna. Dzika marihuana musi także stawić czoła drapieżnikom, takim jak jelenie, które lubią przeżuwać zielone liście niemal natychmiast po wykiełkowaniu. Z tego powodu dzika trawa zwykle pojawia się jako krótsza, bardziej krzaczasta roślina, co czyni ją idealną do tworzenia unikalnych odmian haszyszu i innych form konopi indyjskich. Nie oznacza to jednak, że znalezienie dzikiej trawy nie ma swoich zalet. Chociaż może nie mieć wyglądu, do którego jesteś przyzwyczajony, będzie to również odmiana czysto landrace, co oznacza, że nie została skrzyżowana z żadną inną odmianą. W związku z tym będzie to zazwyczaj 100% indica lub sativa, co czyni ją idealną dla osób poszukujących odmian, które często mogą być trudne do znalezienia.

Czyste odmiany mogą przynieść więcej korzyści, których hybrydy po prostu nie mogą. Na przykład ci, którzy szukają czysto mózgowego haju, docenią odmianę sativy, która może je zapewnić. A ci, którzy szukają czegoś, co przyniesie im całkowity relaks, mogą zainteresować się odmianami indica landrace. Biorąc to pod uwagę, nie powinieneś oczekiwać, że dzika trawa będzie tak silna jak odmiany, które znajdziesz w lokalnej aptece. Ten rodzaj konopi znany jest ze znacznie niższego poziomu THC, co może sprawić, że haj będzie nieco mniej intensywny. Nie oznacza to jednak, że jeśli natkniesz się na dziką uprawę, nie powinieneś wybrać czegoś, żeby spróbować – lub stworzyć własną hybrydę z nasionami, które możesz mieć w domu.

Gdzie marihuana rośnie na dziko?

Oczywiście, gdy palacze dowiedzą się, że na pewno można tam znaleźć dziką trawę, następną rzeczą, którą będą chcieli wiedzieć, jest to, gdzie; i mam nadzieję, że gdzieś blisko! Najlepsze dla marihuany są obszary o cieplejszym klimacie i nieco większej wilgotności. Jest to idealne środowisko do uprawy marihuany i jeśli nasiona trafią do tego klimatu, mają największe szanse na wykiełkowanie i wyrośnięcie na prawdziwą roślinę. To znaczy, biorąc pod uwagę, że przyroda daje mu na to szansę. W tropikach panują takie temperatury, dlatego szanse na znalezienie dzikiej trawy na tych obszarach są stosunkowo duże.

Nie oznacza to jednak, że konopi nie można znaleźć w chłodniejszym i bardziej suchym klimacie. W rzeczywistości uważa się, że marihuanę po raz pierwszy uprawiano w Afganistanie, w pobliżu Himalajów. To nie tylko dowodzi, że konopie indyjskie mogą rosnąć niemal wszędzie, ale także, że w tym regionie świata z pewnością rośnie dzika trawa.

Ci, którzy szukają dzikiego ziela, z radością dowiedzą się, że gdy nasiona dotrą do jednego miejsca na świecie, prawdopodobnie nigdzie się nie wybiorą. Dzieje się tak dlatego, że nasiona dzikiej trawy mogą pozostawać w stanie uśpienia nawet przez 7 do 10 lat, zanim zaczną kiełkować. I właściwie z tego powodu funkcjonariuszom organów ścigania w częściach świata, w których nadal utrzymuje się, że konopie indyjskie są nielegalne, tak trudno jest całkowicie wykorzenić marihuanę.

Polowanie na dziką marihuanę

Oprócz tego, gdzie się udać, aby znaleźć dziką marihuanę, ważne jest również, aby wiedzieć, kiedy ich poszukiwać, ponieważ nawet dzika marihuana będzie gotowa do zbioru tylko w określonych porach roku. Jak wie każdy hodowca, szczególnie ci uprawiający na zewnątrz, najlepsze są miesiące jesienne. To wtedy konopie osiągną pełną dojrzałość, a pąki będą największe i najsilniejsze. Jest to ważna kwestia, biorąc pod uwagę, że dzika trawa jest już słabsza niż ta uprawiana w optymalnych warunkach. Dla tych, którzy obawiają się, że dzika przyroda dotrze do nich wcześniej, późne miesiące letnie mogą również być odpowiednie. Jeśli chodzi o konkretne miejsca, w których można znaleźć dziką marihuanę – jest ich sporo na całym świecie. Wysokogórskie regiony Nepalu wokół Himalajów słyną z dzikiej marihuany, podobnie jak obszary Meksyku i Jamajki.

W tych ostatnich regionach dzika trawa rośnie głównie dlatego, że stała się ucieleśnieniem ich kultury i dlatego zaczęła kiełkować w bardziej dzikich miejscach. Klimat Meksyku i Jamajki jest również idealny do uprawy konopi indyjskich, dzięki czemu dzikie zioło bardzo łatwo kiełkuje i rośnie. Wiadomo również, że obszary Azji i Afryki są miejscami, w których zauważono dziką marihuanę, najprawdopodobniej ze względu na gorący i wilgotny klimat.

W Stanach Zjednoczonych Środkowy Zachód jest najbardziej znany z bujnych obszarów marihuany. Wynika to z faktu, że w czasie II wojny światowej na tym obszarze uprawiano ogromną część konopi, uprawiano wtedy marihuanę w celu wsparcia działań wojennych. Ci, którzy szukają jej dzisiaj, najlepiej zrobią, przeszukując obszary Minnesoty, Indiany, Nebraski, Missouri i Oklahomy.

Kiedy już znajdziesz dzikie zioło, które chcesz zebrać i zabrać do domu dla siebie, ważne jest, aby pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze, dzika trawa nie zawsze jest dzika. Obszary zawierające duże rośliny, które są po prostu „zbyt” piękne, mogą nie być bezpańskie – może to być przestrzeń uprawy partyzanckiej (uprawy guerilla) pewnego hodowcy. Jakakolwiek ingerencja w te uprawy może oznaczać dla ciebie duże kłopoty, jeśli hodowca przyłapie cię na gorącym uczynku.

Po drugie, niezależnie od tego, skąd bierzesz dziką trawę, pamiętaj, aby zachować szacunek. Nigdy nie powinieneś zabierać niczego bez dawania czegoś w zamian, więc pamiętaj, aby wrócić w to miejsce i rozrzucić wokół siebie garść nasion, aby inny hodowca mógł je znaleźć.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog sprawdzone nasiona o marihuanie thc i konopi cbd
Copyright © SprawdzoneNasiona.pl